Yacco tootevalikust leiab spetsiaalsed rasketehnika mootoriõlid nii veokitele, põllumajandustehnikale, kaevetehnikale kui hooldustehnikale. Samuti kasutatakse rasketehnika mootoriõlisid sõltuvalt mootoritootja ettekirjutustest kaatritel ja laevadel. Lisaks mootoriõlidele pakume ka spetsiaalseid transmissiooniõlisid ja universaalseid õlisid, mis sobivad nii mootoris, transmissioonis kui hüdraulikasüsteemis kasutamiseks.

Vastavalt mootori spetsiifikale leiab meie valikust sünteetilist, poolsünteetilist ja mineraalõli, aga ka madala sulfaattuha, fosfori ja väävlisisaldusega (Low SAPS) õlisid, mille kasu seisneb eelkõige heitgaasi järeltöötlemise süsteemi säästmises. Low SAPS õlide kasutamisel säästetakse nii kübemefiltrit kui katalüsaatorit.
Põllumajandus- ja hooldustehnika tarbeks pakume transimissiooni kui hüdraulika tarbeks mõeldud ning samuti märgpiduritele sobivat õli (UTTO). Samuti on valikus multifunktsionaalne õli (STOU), mis sobib nii mootorisse, käigukasti, hüdraulikasüsteemile kui ka märgsidurile ja -pidurile.